Bezdrátová myš Natec Jaguar, rychlý Scroll, 2400 DPI, software

V dnešní době je počítačová myš velmi důležitějším pracovním nástrojem, která nemůže chybět v žádné kanceláři. Proto kvalitní kancelářská myš by měla obsahovat několik funkcí, které maximalizují pohodlí našich každodenních činností. Bezdrátová myš Natec Jaguar obsahuje precizní optický snímač ... více
Objednací kód: 23100000221
Kód výrobce: NMY-0781
Výrobce: NATEC
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: 8 dnů
Cena bez DPH: 540 Kč
Cena s DPH: 653 Kč
Porovnání Oblíbené

V dnešní době je počítačová myš velmi důležitějším pracovním nástrojem, která nemůže chybět v žádné kanceláři. Proto kvalitní kancelářská myš by měla obsahovat několik funkcí, které maximalizují pohodlí našich každodenních činností. Bezdrátová myš Natec Jaguar obsahuje precizní optický snímač Blue Track s funkcí automatického přizpůsobení rozlišení DPI v závislosti od rychlosti pohybu, ale také ultra rychlé rolovací kolečko a praktický software.

Optický snímač s technologií Blue Sense
Srdcem myši je precizní optický snímač s technologií Blue Sense, který umožňuje provoz myši prakticky na každém povrchu, což se v mnoha konferenčních sálech, nebo kancelářích může stát neocenitelnou vlastností. Snímač je vybaven funkcí automatického přizpůsobení rozlišení od 800 do 2400 DPI, které se mění automaticky v závislosti od rychlosti pohybu myši. Uživatel si může pomocí tlačítka DPI na levé straně myši vybrat s dvou režimů rozlišení snímače: stálý 1600 DPI, nebo automatický 800-2400 DPI.

Ultra rychlé kolečko
Další, nenahraditelnou vlastností myši Natec Jaguar je ultra rychlé kolečko, které umožňuje rychlé přesouvání dokumentů a prohlížení internetových stránek. Díky speciálnímu tlačítku v horní části myši můžete režim přesouvání kolečka jednoduše změnit z rychlého na standardní.

Praktický software
Myš Natec Jaguar také obsahuje praktický software, který umožňuje přiřazení různých multimediálních a systémových funkcí k jednomu ze dvou bočních tlačítek. Mezi ty nejzajímavější patří: kopírování, přilepení, vystřižení obrázku, zvýrazňovač textu, lupa atd. Tento software je zvláště užitečný při prezentacích a kancelářských pracích s tabulkami a dokumenty.

Nano přijímač 2.4GHz
Jaguar byl vybaven moderním Nano přijímačem USB 2.0 s technologií 2,4 GHz RF, která zaručuje bezproblémový dosah až 10 m a nízkou spotřebu energie, což umožňuje dlouhodobé používání bez časté výměny baterií. Jaguar obsahuje pokročilý systém úspory energie, který v případě delší nečinnosti přepne myš do režimu spánku. Obnovení provozu lze provést stisknutím libovolného tlačítka.

Ergonomický tvar
Velký vliv na komfortní používání myši má její tvar, a proto si projektanti myši Natec Jaguar dali mimořádně záležet na tom, aby každá část byla správně vyprofilovaná a zajistila pevné uchopení, což je zárukou vysokého komfortu i během několikahodinového používání. Kromě ideálních křivek, myš také obsahuje gumové boční rukojeti, které ještě více zvyšují komfort a přilnavost ruce během používání.

Vlastnosti
- ultra rychlé kolečko (možnost nastavení standardního a rychlého režimu)
- snímač Blue Track (umožňuje práci téměř na jakémkoliv povrchu)
- ergonomický tvar
- automatické přizpůsobení rozlišení DPI
- praktický software
- 2xAA baterie v balení
- indikátor vybití baterie

SPECIFIKACE
Počet tlačítek: 7
Počet programovatelných tlačítek: 2
Snímač: Optický - Blue Track
Rozlišení: automatický režim: 800 - 2400 DPI, stálý režim: 1600 DPI
Konektor: USB 2.0
Dosah: 10 m
Komunikace: Bezdrátová
Podporované operační systémy: Windows XP, Vista, 7, 8, 10, Mac, Linux, Android
Další funkce: Plug & Play
Rozměry (ŠxVxD): 123x76x59 mm
Hmotnost: 94 g
Software: Ano
Napájení: 2xAA alkalické baterie

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Typ myši Ergonomická
Rozhraní myši Bezdrátová USB
Rozlišení myši (dpi) 2400 dpi
Technologie snímání myši Blue Track
Čtyři a více tlačítek myši Ano
Výklopné kolečko myši Ano
Provedení Pro praváky
Barva myši Černá